Alarmy

Zabezpečení (domu,  chaty, chalupy, kanceláře,  firmy)  neznamená jen ochranu majetku před vloupáním a odcizením.  Kvalitní zabezpečení umožní ochránit Vaše soukromí a vytváří pocit bezpečí a jistoty.

Je třeba se zaměřit na zabezpečení sebe i majetku co nejdříve. Většina zákazníků žádá elektronické zabezpečení poté, co byly vykradeni. Následně pak narychlo hledájí "nějaký" elektronický zabezpečovací systém na trhu, který je ve většině případů nespolehlivý. To se projeví po krátkém čase, kdy zabezpečovací systém začne falešně informovat uživatele o stavu systému plannými poplachy. Pokud je EZS napojena na bezpečnostní agenturu, vzniká tím i  nemalý finanční výdaj za výjezd zásahové jednotky. Po těchto problémech a nevstřícném jednání některých montážních firem, zákazník většinou přestane zabezpečovací systém využívat (dobrým příkladem jsou levné a neznačkové autoalarmy ). Kvalitní kamerový systém  se projeví v kvalitě zobrazené scény a následné lehké idenfitikovatelnosti pachatele, toto ovšem samozřejmě také nelze od nekvalitních kamerových systémů očekávat.

Vloupání může proběhnout v těchto případech:

nový fígl zlodějů! POZOR!!!

  • Na krátkou chvíli se vzdalíte z objektu (většinou se zloději informují přes mobil , kde se právě pohybujete)
  • Při spánku, kde se množí případy vloupání v bytech, ale narůstá i počet vykradených domů
  • V opuštěných nehlídaných objektech a novostavbách kde zloděj má spoustu času
  • Na tip - kdy dlouhodoběji odcestujete např. na dovolenou, Vaše okolí o této události ví
  • Stalo se Vám při zvonění telefonu z pevné linky že se nikdo neozval? Stojí Vám jistě zato  alespoň se zamyslet nad tím, jestli si někdo neověřuje Vaši přítomnost.  

Následky vloupání jsou nám všem jistě dobře známy, ať už z osobních zkušeností, nebo z vyprávění přátel. Statistika krádeží stále vzrůstá a tím i potřeba zabezpečení, které Vám dodá jistotu, že včas můžete reagovat na vzniklou situaci nejen krádeže, ale také například na výpadek elektřiny ve Vašem objektu, který ohlásí třeba mobil pomocí SMS nebo bezpečnostní agentura.

Ve většině případů se zloději vyhýbají objektům které mají elektronickou signalizaci nebo viditelně umístěný alarm. Důvod je prostý - jednoznačně předpokládané komplikace s vloupáním.

------------------------------------------------------------------------------

Pořízení elektrického zabezpečovacího systému (EZS), lze velmi dobře přirovnat například ke koupi auta.

Auto v nízké cenové relaci , určitě nebude mít skvělé jízdní vlastnosti ani výbavu, ale auta ve střední třídě už toto splňují.

Pokud si vyberete  vysoký standard, samozřejmě máte veškerý komfort k dispozici. Auto si před koupí můžete vyzkoušet a jednoduše se rozhodnout i o výbavě a barvě.

Elektrický zabezpečovací  systém je na tom velice podobně co se týče cenové relace. Problém však vzniká tím,že zákazník neví co v dané cenové kategorii získá. Proto pak jeho logickou volbou je nejlevnější řešení bezpečnostního zařízení,  které do budoucna může přinést i nemalé zklamání.

Pokud si chcete koupit nejlevnější auto, nemůžete očekávat kvalitní výbavu.I cenově lze zhruba pořizovací částku za EZS přirovnat k pořízení auta, kde investice do zabezpečení je asi o 90% levnější než pořízení auta.Příklad: auto 300tis = EZS 30tis.

Pokud se zdráháte investovat do zabezpečení Vašeho majetku,  můžete tímto přijít i o více než je desetinásobně dražší auto.