On-line cenová nabídka

Nabízíme vám možnost zjistit cenu zabezpečovacího systému EZS, servisu nebo kamerového systému pro váš objekt on-line, ihned a zdarma. Tato služba vznikla z důvodu, že někteří lidé netuší, kde se přibližně pohybuje cenová hladina kvalitních systémů, které slouží mnoho let. Nelze srovnávat s necertifikovanými systémy nabízenými ve volném prodeji a aukcích. Kdo chce vyhazovat ´´peníze oknem´´, tak běžně řeší touto formou nákup rádoby bezpečnostních systémů. Hrstka spokojených nákupčích ani netuší, že jim systém nefunguje, ale hřeje je utkvělá představa, že ušetřili spoustu peněz. Bohužel realita je opačná.

Náš automatický systém vám poskytne orientační cenu a je nutno počítat s tím, že vždy záleží na konkrétním objektu a vašich požadavcích, které mohou konečnou cenu upravit nahoru nebo dolu. Pokud Vás výsledné řešení zaujme, kontaktujte nás pro přesnou a nezávaznou cenovou nabídku na adrese info@alarmtec.cz. Popřípadě Vám poradíme s řešením Vašeho zabezpečení po telefonu nebo e-mailem.

Pomůžeme Vám vyplněním dat do vybraného formuláře zjistit orientační cenu pro Vaše požadavky. Tímto alespoň přibližně zjistíte, v jakém rozsahu zabezpečení se chcete pohybovat a popřípadě kolik by Vámi zadané požadavky stály. Ceny v systému nabídek neaktualizujeme, takže v praxi je výsledná cena instalace převážně nižší. Stejně tak, nepředpokládáme, že si systém umíte navrhnout tak, aby Vám splnil všechny Vaše požadavky a představy.

Nemusíte se ničeho bát. Vyplnění je naprosto nezávazné a je to orientační informace pouze pro Vás. Ujišťujeme Vás , že nikdo nebude na vyplněnou nabídku reagovat, dokud sami nebudete chtít.

Můžete si tak vyzkoušet různé cenové možnosti jednotlivých systémů.

Tato aplikace byla vytvořena našim programátorem pouze pro Vás, tak do toho!

Pokud někdo vyplňuje nesmyslné, urážlivé .. a další nepravdivé údaje, chápeme že se jedná o slaboduché existence, ale pro ně je tato služba k ničemu

adepti:

Aleš Josef
Vítězsrví 678
Zlín 76302
tel.: 977372811

e-
mail: sss@seznam.cz

marek mirek
mirek 19
morek 77689
tel.: 777888999
e-mail:
tom@seznam.cz

Stačí si vybrat typ objektu a v dalším kroku zadat jeho vlastnosti a vaše požadavky:

Pro obecní úřady nabízíme on-line nacenění kompletního systému zabezpečení a kamerového systému v jednom formuláři:

U kamerových systémů je cena velmi závislá na vašich konkrétních požadavcích. Naše automatická nabídka pracuje se standardním rozsahem systému. Nemůže však postihnout obrovskou škálu kamer s rozličnými parametry a funkcemi a nespočet záznamových zařízení, která jsou k dispozici. Pokud chcete nacenit standardní kamerový systém, stačí jen pár kliknutí:

Pokud potřebujete servis vašeho EZS, můžete si spočítat on-line cenu nejčastějších úkonů:

Zde si můžete zjistit cenu videovrátných s barevnou kamerou a velkými LCD monitory pro: